ترجمه صوتی

احتمالا بارها با پادکست ها یا فایل صوتی انگلیسی مواجه شده اید . این فایل های صوتی طیف وسیعی دارند و با گسترش انتشار پادکست ها بر روی اینترنت تعدادآنها نیز دائما در حال افزایش است. برخی فایل های صوتی نیز فایل های آموزشی مربوط به کلاس های درس یا سخنرانی هستند .در مواجهه با این فایل ها اگر به زبان انگلیسی تسلط نداشته باشید درک معنای کامل جملات انگلیسی بیان شده در فایل صوتی برای شما بسیار دشوار و حتی غیر ممکن است. پیاده کردن متن این فایل ها هم کار بسیار زمان بری است که به حوصله زیادی نیاز دارد. ولی نگران نباشید ما با ارائه سرویس ترجمه صوتی کار را برای شما بسیار راحت کرده ایم. سرویس ترجمه صوتی ما کار پیاده سازی متن را به همراه ترجمه دقیقانجام می دهد و یک متن فارسی تایپ شده روان فارسی را در قالب فایل ورد به شما تحویل می دهد.

مبنای قیمت گذاری در ترجمه فایل های صوتی بر اساس دقیقه است. که فاکتورهایی مثل محتوا و فوری بودن یا کیفیت ترجمه صوتی نهایی هم بر روی آن اثر خواهند گذاشت. در سایت ما  قیمت ترجمه صوتی بین 3000 تا 5000 تومان به ازای هر دقیقه تعیین شده است. قیمت ترجمه صوتی طلائی و فوری هر دقیقه پنج هزار تومان و قیمت ترجمه صوتی عادی هم هر دقیقه سه هزار تومان است. ترجمه صوتی فوری یک خدمت کاملا جدید است که در سایر سایت ها ارائه نمی شود . ترجمه صوتی فوری در مواردی که نیاز به ترجمه صوتی سریع دارید بسیار راهگشا است.

برای سفارش ترجمه صوتی فایل خود را از طریق فرم ارسال متن ارسال کنید یا به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل کنید . در بخش موضوع ترجمه صوتی را ذکر کنید و کیفیت و فوری بودن یا نبودن ترجمه صوتی تان را در بدنه ایمیل بیان کنید. مبلغ بیعانه و زمان تحویل ترجمه صوتی شما به سرعت از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد